In de maand januari kunnen onze profclubs hun selectie weer wat optimaliseren. Sommige teams zullen vooral proberen om wat overbodige spelers van de hand te doen; anderen gaan dan weer actief op zoek naar versterkingen. Naar jaarlijkse traditie kan u alle CPL-transferverrichtingen op de voet volgen in ons transferoverzicht.
RSCA FUTURES
Nieuwkomers
Keisuke Goto (Jubilo Iwata – uitleenbeurt)
Vertrekkers
Lucas Lissens (Lyndby)
BEERSCHOT VA
Nieuwkomers
Mike Van Beijnen (vrije speler), Cheick Thiam (vrije speler), Sekou Diawara (Udinese – uitleenbeurt), Dean Huiberts (PEC Zwolle – uitleenbeurt), D’Margio Wright-Phillips (Stoke City – uitleenbeurt)
Vertrekkers
Luca Meisl (Austria Lustenau)
SK BEVEREN
Nieuwkomers
Erdon Daci (KVC Westerlo – uitleenbeurt), Petar Vitanov (Jinmen Tiger), Kylian Hazard (RWDM – uitleenbeurt)
Vertrekkers
Gabriel Kyeremateng (FC Stade-Lausanne-Ouchy – uitleenbeurt), Thiago Cukur (Fenerbahçe – einde uitleenbeurt), Moses Nyeman (Minnesota)
JONG GENK
Nieuwkomers
Juwensley Onstein (Ajax), Yumeki Yoshinaga (Kamigaku), Naoki Kumata (Tokyo FC – uitleenbeurt)
Vertrekkers
Keo Boets (Thes Sport), Lars Michiels (Dessel Sport – uitleenbeurt)
DENDER EH
Nieuwkomers
Desmond Acquah (OH Leuven – uitleenbeurt)
Vertrekkers
Kosei Tani (Gamba Osaka – einde uitleenbeurt), Arnaud Dony (Union SG – einde uitleenbeurt)
SK DEINZE
Nieuwkomers
Jaime Sierra (Atletico Baleares)
Vertrekkers
–
CLUB NXT
Nieuwkomers
–
Vertrekkers
–
LIERSE K.
Nieuwkomers
Ousmane Sow (Olympic Charleroi), Mickael Tirpan (Samsunspor)
Vertrekkers
–
LOMMEL SK
Nieuwkomers
Henry Oware (ESTAC Troyes) , Jesper Tolinsson (Norkopping – terug van uitleenbeurt), Diego Rosa (Bahia – uitleenbeurt)
Vertrekkers
Jamal Baptiste (Manchester City – einde uitleenbeurt), Rob Nizet (Willem II), Filip Krastev (Zwolle – uitleenbeurt), Bas Weckhuysen (KSK Heist – uitleenbeurt)
SL16 FC
Nieuwkomers
Faroukou Cissé (Genoa), Leandre Kuavita (Genoa – terug van uitleenbeurt), Anisse Brrou (Larissa), William Bianda (zonder club)
Vertrekkers
Elias Mago (Meux)
KV OOSTENDE (transferverbod)
Nieuwkomers
–
Vertrekkers
Anton Tanghe (Zulte Waregem), Matej Rodin (contract ontbonden), Kyle Duncan (New York), Manuel Osifo (OH Leuven)
ZULTE WAREGEM
Nieuwkomers
Anton Tanghe (KV Oostende), Ortwin De Wolf (R. Antwerp FC), Tochukwu Nnadi (Botev Plovdiv), Stavros Gavriel (APOEL Nicosia)
Vertrekkers
Igor Savic (Zrinjski Mostar), Borja Lopez (Leganes – uitleenbeurt)
RFC SERAING
Nieuwkomers
Ruben Droehnle (Virton), Nelson Balongo (Lodz), Geronimo De Ridder (Virton)
Vertrekkers
Sambou Sissoko (?), Ejaita Ifoni (Maguary), Romain Métanire (Spokane), Steve Mvoué (Portimonense)
PATRO EISDEN
Nieuwkomers
Lukas Van Eenoo (KVC Westerlo), Justin Heekeren (Schalke 04 – uitleenbeurt), Bilel Hassaini (Olympic Charleroi), Marius Noubissi (Valenciennes)
Vertrekkers
Roman Ferber (Olympic Charleroi), Jérôme Kroonen (Sporting Hasselt), Mehdi Bounou (Belisia Bilzen – uitleenbeurt), Baud Terwingen (Tongeren), Mark Hamm (Germania Teveren), Thomas Van Bommel (Hasselt – uitleenbeurt), Anis Hadj-Moussa (Vitesse – uitleenbeurt), Niels Verburgh (Hasselt)
RFC LIÈGE
Nieuwkomers
–
Vertrekkers
Jesse Mputu (Eendracht Aalst), Adriano Bertaccini (STVV)
FRANCS BORAINS
Nieuwkomers
Clément Libertiaux (Meux), Niklo Dailly (RWDM – uitleenbeurt), Fostave Mabani (Zakakiou), Theo Géce (RWDM – uitleenbeurt)
Vertrekkers
Teddy Chevalier (RAEC Mons), Dimitri Mohamed (Winkel Sport – uitleenbeurt), Mégan Laurent (Tubize-Braine – uitleenbeurt)
Geef een reactie